ZMIANA STRONY

Strona archiwalna. Aktualna strona Fundacji Edukacja dla Demokracji to www.fed.org.pl

Cykl wywiadów na temat współpracy polsko-rosyjskiej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Natalia Kertyczak   
wtorek, 23 grudnia 2014 09:32

W ciągu tego roku w ramach projektu „Polsko-rosyjskie inicjatywy pozarządowe” opublikowaliśmy szereg wywiadów z polskimi i rosyjskimi działaczami pozarządowymi na temat współpracy polsko-rosyjskiej. W ramach cyklu ukazały się następujące teksty:

Wszystkie wywiady zostały również opublikowane w języku rosyjskim na stronie naszego partnera – Moskiewskiej Szkoły Edukacji Obywatelskiej (link do wersji rosyjskiej znajduje się na końcu każdego wywiadu). Zachęcamy do lektury, a także do dalszego wykorzystywania tekstów – wszystkie wywiady są udostępnione na licencji na Creative Commons Uznanie autorstwa 3.0 Polska, pozwalającej na dowolne wykorzystanie utworu, pod warunkiem zachowania ww. informacji, w tym informacji o stosowanej licencji, o posiadaczach praw oraz o konkursie „Współpraca w dziedzinie dyplomacji publicznej 2014”, w ramach którego wywiady powstały.
Wywiady zostały przygotowane w ramach projektu „Polsko-rosyjskie inicjatywy pozarządowe” realizowanego przez Fundację Edukacja dla Demokracji w partnerstwie z Moskiewską Szkołą Edukacji Obywatelskiej i współfinansowanego przez Departament Dyplomacji Publicznej i Kulturalnej Ministerstwa Spraw Zagranicznych w ramach konkursu „Współpraca w dziedzinie dyplomacji publicznej 2014”. Publikacje wyrażają jedynie poglądy autora i nie mogą być utożsamiane z oficjalnym stanowiskiem Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP.


http://civic.edudemo.org.pl/nowosci/rosja/298-nie-moemy-zostawi-partnerow

Licencja Creative Commons
Wywiady są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 3.0 Polska. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Fundacji Edukacja dla Demokracji. Utwory powstał w ramach konkursu „Współpraca w dziedzinie dyplomacji publicznej 2014”, realizowanego za pośrednictwem MSZ RP w roku 2014. Zezwala się na dowolne wykorzystanie utworów, pod warunkiem zachowania ww. informacji, w tym informacji o stosowanej licencji, o posiadaczach praw oraz o konkursie „Współpraca w dziedzinie dyplomacji publicznej 2014”.

Poprawiony: wtorek, 23 grudnia 2014 17:48
 
Reklama
Reklama