ZMIANA STRONY

Strona archiwalna. Aktualna strona Fundacji Edukacja dla Demokracji to www.fed.org.pl

Współpraca ze studentami z UJ PDF Drukuj Email
Wpisany przez Tadeusz Rudzki   
piątek, 30 maja 2014 16:46

W czasie realizacji naszych projektów wspiera nas wiele osób dobrej woli. Charakter naszych projektów pozwala nam m.in. na organizację staży tłumaczeniowych dla studentów zainteresowanych współpracą z naszą Fundacją. W zeszłym roku – przy okazji projektów „Z duchem czasu” i „Siła kobiet w Klubach Kobiet” w tłumaczenia zaangażowała się grupa studentek Uniwersytetu Jagiellońskiego. Krótkie podsumowanie tej współpracy znalazło się na stronach Instytutu Filologii Wschodniosłowiańskiej.W tym roku współpracę ze studentami kontynuujemy w ramach projektu „Siła kobiet w Klubach Kobiet. Transfer doświadczeń z północy na południe”. Tym razem grupa chętnych do zaangażowania się studentów liczy aż 24 osoby!

Za pomoc w nawiązaniu kontaktów ze studentami oraz wspieranie całej grupy tłumaczy dziękujemy Pani dr Katarzynie Sysce z Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Więcej informacji o realizowanych w Tadżykistanie przez Fundację Edukacja dla Demokracji projektach na stronie "Na tadżyckiej wsi" w portalu Facebook.


Projekt "Siła kobiet w Klubach Kobiet. Transfer doświadczeń z północy
na południe" jest realizowany przez Fundację Edukacja dla Demokracji
w partnerstwie z Association of Scientific and Technical Intelligentsia of Tajikistan.
Projekt jest współfinansowany w ramach programu polskiej współpracy rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP.


 
Reklama
Reklama